Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Otomatik kepenk son yıllarda ülkemizde yoğun olarak kullanılıyor. Artık hemen hemen her işyerinde klasik kepenkler yerine otomatik uzaktan kumandalı kepenk tercih ediliyor. Gerek kullanıcı hatasından kaynaklanan gerek ömrünü dolduran motor parçaları yüzünden bazen de dış etkenlerden dolayı otomatik kepenk tamiri ihtiyacı duyulan durumlar oluşabiliyor.

İkitelli Merkezli , Bayrampaşa şubeli işletmemizde Sıfır kepenk , kepenk tamiri, kepenk servisi, kepenk yedek parca, Fotoselli kapı, Havuz kapama , Tente çeşitleri , Pervole , Hareketli cam,
Kış bahçesi gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Tüm Hizmetlerimizde En Uygun Fiyat ve 2 Yıl Garanti mevcuttur.

Güvenlik açısından zarar oluşturmaması için meydana gelen bu arızaları hızlı ve kısa bir sürede gidermek zorunlu olmaktadır. Onarım adına işinde uzman profesyonel kepenk servisi hizmeti veren Keypar Kepenk firmamız ile iletişime geçerek, istediğiniz saatte ve en hızlı şekilde sorununuzu çözebiliriz. Tüm otomatik kepenklerin sisteminde, arıza tespiti, kepenk motoru tamiri, motor değişimi, otomatik kepenk tamiri gibi işlemleri yıllardan beri gelen tecrübemiz ve kaliteli işçilik anlayışımız ile sürdürmekteyiz.
Alanımızda bilgi sahibi olan ekibimizle kepenk tamiri konusunda sizlere en iyi hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız. Ev ve iş yerlerinizde aktif olarak kullanmakta olduğunuz otomatik kepenk sistemleri arıza yaptığı zaman güvenliğiniz açısından risk oluşturmaktadır. Bu durumda da acil müdahale edilmesi gerekmektedir.

Güvenlik açısından zarar oluşturmaması için meydana gelen bu arızaları hızlı ve kısa bir sürede gidermek zorunlu olmaktadır. Onarım adına işinde uzman profesyonel kepenk servisi hizmeti veren Keypar Kepenk firmamız ile iletişime geçerek, istediğiniz saatte ve en hızlı şekilde sorununuzu çözebiliriz. Tüm otomatik kepenklerin sisteminde, arıza tespiti, kepenk motoru tamiri, motor değişimi, otomatik kepenk tamiri gibi işlemleri yıllardan beri gelen tecrübemiz ve kaliteli işçilik anlayışımız ile sürdürmekteyiz. Alanımızda bilgi sahibi olan ekibimizle kepenk tamiri konusunda sizlere en iyi hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız. Ev ve iş yerlerinizde aktif olarak kullanmakta olduğunuz otomatik kepenk sistemleri arıza yaptığı zaman güvenliğiniz açısından risk oluşturmaktadır. Bu durumda da acil müdahale edilmesi gerekmektedir.

Kepenk sistemlerinizde arıza oluştuğu an hiç beklemenize gerek kalmadan gezici servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetin sağlamış olduğu kolaylık ile kepenkleriniz ilk günkü kalitesine tekrar dönüş yapacaktır. Firmamızı istediğiniz zaman arayabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu her an hizmetinizdeyiz. Kusursuz hizmet ve en uygun fiyat garantisi ile firmamız size hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

BİZE ULAŞIN

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Emka Dijital